X-Centrix Spinn 2,65 m 8 - 30 g
Kód: MIV-XCSP265MLPodrobný popis
Série precizních přívlačových prutů, postavených na velmi rychlém a lehkém blanku z SHMC carbonu. Rychlá špičková akce je zachována i díky použití velmi lehkých oček a jejich optimálnímu rozmístění. Vynikající odezva blanku zajišťuje dokonalý kontakt s nástrahou a zvyšuje tak úspěšnost při lovu. Anatomicky tvarovaná, dělená rukojeť z tvrdé EVA pěny zajišťuje pohodlné držení prutu při zachování nejnižší možné hmotnosti.
Tabulka parametrů
| Počet kusů v balení | 1 |
| Hmotnost | 134 g |
| Délka | 2,65 m |
| Vrhací zátěž | 8 - 30 g |
| Technologie | FUJI očka, FUJI sedlo |
| Počet dílů | 2 |
| Materiál | SHMC 76-65 Carbon |
| Transportní délka | 135 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pruty na přívlač |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 2000020815965 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




