Nitrium Feeder 3,60 m H 30 - 90 g
Kód: MIV-NIF360HPodrobný popis
Model feederového prutu pro lov kaprů a jiných větších ryb. Na první pohled překvapí svým mimořádně tenkým blankem, který je zároveň dostatečně tuhý a nabízí velké silové rezervy při zdolávání. Je osazen zvětšenými očky, která usnadňují nahazování na dlouhé vzdálenosti. Prut se dodává se třemi uhlíkovými špičkami.
Tabulka parametrů
| Počet kusů v balení | 1 |
| Délka | 3,60 m |
| Vrhací zátěž | 30 - 90 g |
| Počet dílů | 3 + 3 |
| Transportní délka | 127 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Feederové pruty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 2000020821034 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




