Insignia Tele 2,1 m 5 - 25 g
Kód: MIV-IT21025Podrobný popis
Ucelená řada teleskopických prutů pro různé využití. Dle konkrétní délky a vrhací zátěže jsou vhodné pro přívlač, jako univerzální pruty s krátkou přepravní délkou i pro lov kaprů nebo dravců na rybičku. Vyznačují se perfektním zpracováním blanku a velmi dobrou akcí. Samozřejmostí je krátká přepravní délka, použití kvalitní korkové rukojeti a SIC oček.
Tabulka parametrů
| Poznámky | NOVINKA 2010 |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Délka | 2,1 m |
| Vrhací zátěž | 5 - 25 g |
| Materiál | Perfektní zpracování blanku (ExHMC 60-65) s velmi dobrou akcí |
| Transportní délka | 53 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teleskopické pruty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 2000010800131 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




