Genesis Feeder 3,90 m SSH 70 - 150 g
Kód: MIV-GEF390SSHPodrobný popis
Robustní feederový prut nejvyšší třídy s velkou odolností a silovými rezervami. Speciální konstrukce blanku je zesílena křížem vinutými uhlíkovými pásy. Velká očka napomáhají dlouhým náhozům a výborně fungují při lovu větších ryb s použitím silnějších vlasců. Anatomicky tvarovaná korková rukojeť je zárukou pohodlného úchopu a příjemného zdolávání.
Tabulka parametrů
| Počet kusů v balení | 1 |
| Délka | 3,90 m |
| Průměr | 3,50 mm |
| Vrhací zátěž | 70 - 150 g |
| Počet dílů | 3 + 3 |
| Materiál | SHMC 80 - 65 Carbon |
| Transportní délka | 135 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Feederové pruty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 2000020816559 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




