G50 Carp MK2 SHX 3,9m 3,75lb
Kód: MIV-G502390SHXPodrobný popis
Model SHX je specifickou verzí řady G50 MK2. Je určen pro nejdelší možné náhozy. Tento model je osazen pěti očky a sedlem navijáku mírně posunutým dopředu. Prut G50 SHX ve verzi MK2 nabízí mnohem lepší kontrolu a přesnost náhozu. Díky vyšší dynamice blanku však umožňuje dosáhnout extrémních vzdáleností s menším úsilím.
Tabulka parametrů
| Počet kusů v balení | 1 |
| Délka | 3,9 m |
| Testovací křivka | 3,75 lb |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 202 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dvoudílné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 2000020823076 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




