Enigma Carp 3,6 m 3,00 lb
Kód: MIV-ENC360H3Podrobný popis
Populární třídílný kaprový prut, zesílený po celé délce opletem z dvanácti tenkých vláken. Blank je postavenz materiálu ExHRC65 carbon se zachováním tenkého průměru, ale velkých silových rezerv. Díky robustní konstrukci nabízí univerzální možnosti využití při lovu na položenou s krmítkem nebo při lovu kaprů moderními metodami.
Tabulka parametrů
| Poznámky | NOVINKA 2012 |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Délka | 3,6 m |
| Testovací křivka | 3,00 lb |
| Počet dílů | 3 |
| Transportní délka | 127 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Třídílné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 2000020805201 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




