Accord Spinn 1,80 m 2 - 8 gr
Kód: MIV-ACS180ULPodrobný popis
Moderně zpracovaná série přívlačových prutů s dělenou rukojetí. Vyznačují se nízkou hmotností, výborným vyvážením a příjemnou manipulací. Jsou osazeny lehkými jednopatkovými očky, které nenarušují akci prutu. Ve své cenové kategorii nabízejí vynikající akci a zároveň dostatečně robustní blank i pro razantnější zdolávání. Dostupné délky a vrhací zátěže plně pokrývají všechny důležité způsoby lovu na přívlač - od jemného lovu z lodi až po lov s těžšími nástrahami nebo nahazování ze břehu na delší vzdálenost.
Tabulka parametrů
| Počet kusů v balení | 1 |
| Délka | 1,8 m |
| Vrhací zátěž | 2 - 8 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 96 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pruty na přívlač |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 2000020822314 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




